ЛОГО скидка шапка

logggo скидка

телефон шапка (mobile)

 

 UA     RUS

logggo


093-996-9992

096-997-9992

 

soc1soc2soc2

bdos

телефон шапка

 

  

 Черкаси

 093-996-9992
 096-997-9992

 polosa

 soc1soc2soc2

Укр

Рус

Шапка - Композитная черепица

Композитна черепиця QUEENTILE

Профіль QUEENTILE Standart

Виразну геометрію цієї колекції надає найвищий профіль хвилі. На відміну від будь-якої іншої композитної черепиці, листи композитної черепиці QUEENTILE® виробляються у трьох варіантах 1, 3, 6 тайлів. Це революційне рішення дозволило суттєво полегшити та прискорити монтаж покрівлі, а також у рази скоротити кількість стиків листів, що робить покрівлю більш монолітною.

1-тайловий

3-тайловий

6-тайловий


Профіль QUEENTILE Classic

Класичний архітектурний стиль Старої Європи.
Висота хвилі 24 мм. Виразніший вид покрівлі. Збільшено жорсткість листа.

 

Профіль QUEENTILE Verona ®

Найкращий вибір для дахів у середземноморському стилі. У ньому ідеально поєднуються краса хвилі та благородна фактурність натурального каменю. Не потрібні спеціальні дорогі додаткові елементи. Збільшено жорсткість листа.

 

Палітра кольорових рішень

QUEENTILE® - композитна черепиця нового покоління, це сучасний та довговічний покрівельний матеріал, який має неперевершений натуральний вигляд та безперечну надійність. Втілює в собі якості бітумної, натуральної та металочерепиці, але при цьому виключає їх недоліки.

Композитна черепиця QUEENTILE® виготовляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії. Використовується сировина виключно провідних світових виробників (сталь «Алюмоцинк» – Корея (Union Steel), акрилова сполучна – Німеччина, базальтова крихта – Італія).

Якість продукції підтверджена сертифікатами якості України та незалежними кліматичними випробуваннями, в т.ч. всесвітньо відомим хімічним концерном BASF (Німеччина).
Юридична гарантія від виробника – 50 років!

 

СТРУКТУРА МАТЕРІАЛУ
Структура композитного листа QUEENTILE

Структура композитної черепиці QUEENTILE-


QUEENTILE® - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого є високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» з двостороннім захисним покриттям. З лицьового боку поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудового вигляду. каміння утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучному матеріалу на основі акрилу, поверхня каменю покривається прозорою акриловою глазур'ю, захищає матеріал від сонячного випромінювання та надає додаткову надійність.

Сировина
Для виробництва композитної черепиці QUEENTILE® використовується:
- Сталь "Алюмоцинк" - світовий концерн Union Steel, Південна Корея
- Акрилове сполучне - Німеччина (формула засекречена)
- Гранули натурального каменю (базальт) - GEOBITEK, Італія

 

Переваги

  • Термін експлуатації

Термін служби – понад 50 років. Юридична гарантія – 50 років.

  • Естетика покрівлі

Виразна геометрія профілів та бархатистість кам'яної крихти нададуть вишуканого та благородного вигляду Вашій покрівлі.

  • Безпека. Безшумність. Стійкість кольору 

Максимальний клас спротиву природним катаклізмам. витримує пориви вітру до 200 км/год. Стійка до різких перепадів температур, не боїться ні заморозків, ні аномальної спеки. Безшумність під час дощу та граду. Завдяки глибокій, термально пофарбованій кам'яній посипці, черепиця не вицвітає на сонці.

  • Економічність

Вага одного квадратного метра покрівлі не перевищує 6,5 кг, що суттєво знижує витрати на покрівельну конструкцію та транспортування черепиці. Не використовуються OSB та підкладкові матеріали. мінімальний коефіцієнт відходів.

  • Простота та легкість монтажу

Ексклюзивне рішення – тільки у QueenTile®! 3-х та 6-ти тайлові виконання листів, прискорює та полегшує процес монтажу, а також робить покрівлю більш монолітною.

  • Відсутність коррозії

Високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» у 6 разів витриваліша до корозії, ніж звичайна оцинкована сталь металочерепиці.

  • Пожежна безпека

Високий клас пожежної безпеки – клас А. Екологічно чиста.