ЛОГО скидка шапка

logggo скидка

телефон шапка (mobile)

 

 UA     RUS

logggo


093-996-9992

096-997-9992

 

soc1soc2soc2

bdos

телефон шапка

 

  

 Черкаси

 093-996-9992
 096-997-9992

 polosa

 soc1soc2soc2

Укр

Рус

Шапка - мягкая кровля

М'яка покрівля

 749488794c8f8e5ebf5a65b8360eb99daquaizolikokatepal-logo-1-1024x258partner-tegola-logoruflextilercat logo

 

Atlantika-Madeyra

Атлантика

Унікальна природа другої за величиною океану Земної кулі стала прообразом нової форми тришарової черепиці. У її лініях простежується малюнок безмежних хвиль Атлантики. Колірна палітра колекції вторить різноманітності ландшафтів океанічних островів, передаючи красу місцевої природи через неповторний тривимірний рельєф черепиці.

Kontinent-Aziya

Контнент

Тришарова черепиця - ексклюзивний матеріал, надміцний і неймовірно красивий. Форма гонта, нагадуючи покрівельну кам'яну плитку античних часів, створює неповторний ефект. "Важковаговик" у світі покрівлі має безпрецедентний гарантійний термін служби - 60 років! Тепер ви можете передавати якісну покрівлю у спадок!

 

Vestern-Kanon

Вестерн

Двошарова черепиця із запатентованою формою, що не має аналогів у світі, додає класичного вигляду черепиці неповторний голографічний об'єм. Це поєднання унікальних відтінків та чудових технічних характеристик, які надають покрівлі особливих властивостей міцності.

Dzhaz-Sitsiliya

Джаз

Вишукана кольорова гама, гра відтінків та 3D об'єм. Особлива форма нарізки черепиці створює враження, що покрівля виконана з штучного натурального матеріалу: дранки або сланцю.

 

 

Kantri-Indiana

Кантрі

Колекція двошарової черепиці включає дев'ять благородних колірних рішень, які відтворюють поєднання різних відтінків у природі і дають можливість реалізувати будь-яку запропоновану архітектором концепцію.

rancho-korichnevyy

Ранчо

Двошарова черепиця, доступна кожному! Чотири популярні кольори органічно доповнять стиль будь-якого будинку, а фактурний рельєф додасть покрівлі солідність та індивідуальність.

 

 

FOKSTROT-Kedr
Фокстрот

Підібрати покрівлю під найбільший дизайнерський задум дозволить широка палітра виразних кольорів, що відкриває красу деревних порід у всьому їхньому різноманітті. Оригінальна форма гонта, вигідно підкреслює глибину відтінків, їх переливи та контрастні акценти.

SAMBA-rubin
Самба

Витончена покрівля з ефектно виконаною тінню підкреслить неповторний вигляд будь-якої будівлі. Насичені кольори дивовижних по красі каменів, які з давніх-давен використовувалися для створення ювелірних виробів, знайшли своє відображення в черепиці, яка стане справжньою окрасою Вашого будинку!

 

 

Rumba-funduk

Румба

Ефектна рельєфна покрівля з цікавою формою та своєрідними кольоровими переходами. Стримані відтінки у теплій натуральній гамі складуть гідний ансамбль з будь-яким дахом.

MODERN-Mramor

Модерн

Чотири багатогранні кольори, що повторюють складні кольорові нюанси природних ландшафтів та натуральних мінералів, здатні викликати у творців майбутніх проектів справжній політ творчої фантазії.

 

 

Tango-klenovyy

Танго

Гонти незвичайної, химерної форми при укладанні на покрівлі створюють фактуру, що нагадує густе листя дерев. Лише один погляд на дах - і ви переноситеся в таємничий ліс

Kadril-granat

Кадриль

Елегантна класика, виражена в бездоганній формі і шляхетній палітрі кольорів, яка відображає багатий світ самоцвітів, яскравий і напрочуд різноманітний.

 

 

Flamenko-Toledo
Фламенко

Соковиті кольори у поєднанні з класичною формою передають характерний колорит життєрадісної Іспанії. У м'яких переливах черепиці можна побачити груди променів спекотного середземноморського сонця.

Bolero-Graund

Болеро

Традиційна форма нарізки та спокійна природна палітра з ефектно виконаною тінню.

 

 

Salsa-Lichi

Сальса

Соковита палітра екзотичних плодів з добре помітною тінню.

Finka-akkord-korichnevyy

Акорд

Чисті кольори з добре помітною тінню для тих, хто шукає особливу монохромну покрівлю за прийнятною ціною

 

 

Finka-sonata-krasnyy

Соната

Традиційна для одношарової черепиці форма нарізки, що нагадує мозаїку, припаде до смаку багатьом домовласникам.

 

Бітумна черепиця, гнучка черепиця

Бітумна черепиця - це відносно недорогий, але при цьому ефектний вигляд на даху покрівельний матеріал.

Бітумна черепиця вперше з'явилася понад 100 років тому у США.
На сьогоднішній день – це один із найпопулярніших у світі покрівельних матеріалів.
Застосовується на скатних дахах різних конфігурацій, тому що внаслідок своїх особливостей дуже легко пристосовується до будь-якої форми покрівлі.
Також використовуються інші назви бітумної черепиці: м'яка черепиця, гнучка черепиця.


Битумна черепиця

Бітумна черепиця виготовляється на неорганічній основі - склополотні, просоченому з обох боків бітумною або бітумно-полімерною масою.
Має гнучку структуру.

Верхня поверхня черепиці складається з шару кольорового посипання (базальтової або сланцевої).
Завдяки можливості вибору з широкої палітри кольорів, простоті монтажу, безшумності при дощі або снігу, економічності, відсутності електричної провідності (що дозволяє заощадити на монтажі блискавковідводу),
і при цьому чудовому зовнішньому вигляду на даху (з можливістю підібрати колір та форму практично під будь-який матеріал стін) бітумна черепиця займає належне, почесне місце серед сучасних покрівельних матеріалів.
Її популярність продовжує зростати.
Компанія НВН є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором бітумної черепиці OWENS CORNING /США/ на території України.